Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

PAP-Net oferuje portalom flashową obsługę Turnieju Czterech Skoczni

Dzięki aplikacji oferowanej przez PAP-Net, informacje będą mogły być przedstawione w ciekawej pod względem graficznym oprawie. Na dobry początek PAP-Net obsłuży Turniej Czterech Skoczni.

Oferta jest oparta na technologii Macromedia Flash, która jest standardem animacji internetowej. Aplikację można zintegrować z serwisami na portalu. Maciej Chmiel, specjalista IT w PAP-Net zachwala aplikację, podkreślając łatwość jej wdrożenia: "Wszystko jest przygotowane do wklejenia na stronę portalu."

Na początek PAP-Net oferuje pełną obsługę Turnieju Czterech Skoczni. Zapewnia w animowaną relację na żywo ze wszystkich czterech konkursów. Aplikacja zawiera również takie elementy jak charakterystyka skoczni, uaktualniane na bieżąco tabele z wynikami, zdjęcia oraz mapy dojazdu do konkretnych skoczni. Wydarzenia na każdej ze skoczni są przedstawiane w wybranej kolorystyce. Oprócz animacji i tabel, PAP-Net oferuje klientom zdjęcia dnia. Kolejnym przedsięwzięciem ma być obsługa rozgrywek I ligi piłki nożnej.

Portale mogą zakupić aplikacje za 8 tys. zł. Klient, który zdecyduje się na zakup na wyłączność zapłaci za nią 16 tys. zł. W tej chwili z PAP-Netem rozmowy prowadzi kilka portali - WP.pl, Onet.pl, Gazeta.pl oraz strona Super Expressu.