PAP-Net oferuje portalom flashową obsługę Turnieju Czterech Skoczni

Dzięki aplikacji oferowanej przez PAP-Net, informacje będą mogły być przedstawione w ciekawej pod względem graficznym oprawie. Na dobry początek PAP-Net obsłuży Turniej Czterech Skoczni.

Oferta jest oparta na technologii Macromedia Flash, która jest standardem animacji internetowej. Aplikację można zintegrować z serwisami na portalu. Maciej Chmiel, specjalista IT w PAP-Net zachwala aplikację, podkreślając łatwość jej wdrożenia: "Wszystko jest przygotowane do wklejenia na stronę portalu."

Na początek PAP-Net oferuje pełną obsługę Turnieju Czterech Skoczni. Zapewnia w animowaną relację na żywo ze wszystkich czterech konkursów. Aplikacja zawiera również takie elementy jak charakterystyka skoczni, uaktualniane na bieżąco tabele z wynikami, zdjęcia oraz mapy dojazdu do konkretnych skoczni. Wydarzenia na każdej ze skoczni są przedstawiane w wybranej kolorystyce. Oprócz animacji i tabel, PAP-Net oferuje klientom zdjęcia dnia. Kolejnym przedsięwzięciem ma być obsługa rozgrywek I ligi piłki nożnej.

Portale mogą zakupić aplikacje za 8 tys. zł. Klient, który zdecyduje się na zakup na wyłączność zapłaci za nią 16 tys. zł. W tej chwili z PAP-Netem rozmowy prowadzi kilka portali - WP.pl, Onet.pl, Gazeta.pl oraz strona Super Expressu.