Onet TV i Onet.eu w kwietniu

$-W przeciągu kilku tygodni uruchomimy serwisy Onet TV i Onet.eu-$ zapowiedział Łukasz Wejchert, prezez Grupy Onet.pl na spotkaniu po konferencji dotyczącej tvn24.pl. W portalu Onet.pl pojawią się także materiały wideo z innych źródeł niż ITI.

Onet TV będzie miejscem agregującym klipy wideo znajdujące się w portalu Onet.pl. A do nich dołączą zapewne kolejne materiały filmowe ze źródeł takich jak TVP, Polsat czy Reuters, zapowiada Wejchert.

Onet.eu ma być polskojęzyczną wersją portalu Onet dla Polonii. -Onet.pl ma ok. 700-800 tys. odwiedzin miesięcznie z samej Irlandii i Anglii-mówi Wejchert. Onet zamierza przekuć te odwiedziny w pieniądze pochodzące z reklamy.

Za wdrożenie Onet TV i Onet.eu odpowiada Onet DreamLab.

Aktualizacja: 05 kwietnia 2007 14:11

Zgodnie z zapowiedzią Onet.pl uruchomił serwis Onet.eu dla Polaków mieszkających na Wyspach.

Onet.eu to główna strona portalu w wersji dedykowanej polonii brytyjskiej, wzbogacona o materiały prasowe i fotograficzne, redagowane przez własną londyńską redakcję. Można znaleźć na niej przede wszystkim ważne i użyteczne informacje bezpośrednio z Wysp Brytyjskich. Poza lokalnymi informacjami jest tu także obszerny przegląd artykułów z prasy polonijnej, brytyjskiej i irlandzkiej.

Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii i w Irlandii, dzięki wykorzystanemu rozpoznawania adresu geograficznego komputera (tzw. geo IP), wchodząc na stronę główną Onetu, automatycznie znajdą się na stronie Onet.eu. Użytkownicy łączący się ze stroną Onet.pl z innych krajów mogą obejrzeć wersję .eu klikając na przycisk "Przełącz na..." w prawym górnym rogu strony.