Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Onet TV i Onet.eu w kwietniu

$-W przeciągu kilku tygodni uruchomimy serwisy Onet TV i Onet.eu-$ zapowiedział Łukasz Wejchert, prezez Grupy Onet.pl na spotkaniu po konferencji dotyczącej tvn24.pl. W portalu Onet.pl pojawią się także materiały wideo z innych źródeł niż ITI.

Onet TV będzie miejscem agregującym klipy wideo znajdujące się w portalu Onet.pl. A do nich dołączą zapewne kolejne materiały filmowe ze źródeł takich jak TVP, Polsat czy Reuters, zapowiada Wejchert.

Onet.eu ma być polskojęzyczną wersją portalu Onet dla Polonii. -Onet.pl ma ok. 700-800 tys. odwiedzin miesięcznie z samej Irlandii i Anglii-mówi Wejchert. Onet zamierza przekuć te odwiedziny w pieniądze pochodzące z reklamy.

Za wdrożenie Onet TV i Onet.eu odpowiada Onet DreamLab.

Aktualizacja: 05 kwietnia 2007 14:11

Zgodnie z zapowiedzią Onet.pl uruchomił serwis Onet.eu dla Polaków mieszkających na Wyspach.

Onet.eu to główna strona portalu w wersji dedykowanej polonii brytyjskiej, wzbogacona o materiały prasowe i fotograficzne, redagowane przez własną londyńską redakcję. Można znaleźć na niej przede wszystkim ważne i użyteczne informacje bezpośrednio z Wysp Brytyjskich. Poza lokalnymi informacjami jest tu także obszerny przegląd artykułów z prasy polonijnej, brytyjskiej i irlandzkiej.

Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii i w Irlandii, dzięki wykorzystanemu rozpoznawania adresu geograficznego komputera (tzw. geo IP), wchodząc na stronę główną Onetu, automatycznie znajdą się na stronie Onet.eu. Użytkownicy łączący się ze stroną Onet.pl z innych krajów mogą obejrzeć wersję .eu klikając na przycisk "Przełącz na..." w prawym górnym rogu strony.