Oferty otoWakacje.pl na Allegro.pl

otoWakacje.pl poinformował o rozpoczęciu eksportu swych ogłoszeń. Od dziś wszystkie oferty serwisu widoczne są na stronach największej polskiej platformy handlowej - Allegro.pl.

otoWakacje.pl to najmłodszy serwis Grupy Allegro. Wyodrębniony z AlleWakacje.pl serwis poświęcony jest wyłącznie indywidualnym ogłoszeniom turystycznym. Dzięki eksportowi ogłoszeń, cała oferta serwisu widoczna jest na stronach największej polskiej platformy handlowej - Allegro.pl. Dla klientów otoWakacje.pl to nowy kanał prezentacji ogłoszeń dzięki któremu trafią one do kilkumilionowego grona odbiorców.

"To świetna wiadomość dla osób wynajmujących pokoje turystom, firm organizujących wycieczki na terenie Polski i zagranicą czy dysponujących bazą ofert noclegowych" - mówi Fabian Adaszewski z Grupy Allegro. - "Jak w przypadku reszty naszych serwisów ogłoszeniowych - otoMoto.pl, otoDom.pl czy otoPraca.pl, eksport ogłoszeń do Allegro pozwoli na dotarcie do szerszego grona osób zainteresowanych ofertą serwisu i na pewno pozytywnie wpłynie na jego rozwój."

Oferty otoWakacje.pl na Allegro.pl

Do końca sierpnia 2009 r. serwis otoWakacje.pl nie pobiera opłat za zamieszczane ogłoszenia.

Ogłoszenia turystyczne na Allegro.pl to jedna z wielu zmian, jakie serwis przeszedł ostatnio (nowy layout, logo, widgety). Platforma handlowa rozpoczęła też kampanię wizerunkową, pod hasłem "Miliony rzeczy walczą o Twoją uwagę. Allegro.“ Poniżej prezentujemy spot, który pojawić się ma antenach TVN, Polsatu i TVP.