Odświeżony Skąpiec.pl

Skąpiec.pl, jedna z czołowych porównywarek cen, zaprezentował się w nowej odsłonie. Odświeżeniu uległ layout strony głównej oraz dodano parę nowych funkcjonalności.

Nowe elementy graficzne pojawiły się także na poszczególnych podstronach serwisu.

Wraz ze zmianą zastosowanej czcionki mają sprawić, że Skąpiec stanie się bardziej przejrzysty i zapewni intuicyjne poruszanie się po serwisie.

Zmiany dotyczą jednak nie tylko szaty graficznej, ale także funkcjonalności serwisu. W tym zakresie użytkownicy Skąpca mogą skorzystać z opcji wielokrotnego wyboru filtrów. Oznacza to w praktyce, że za jednym razem ustawią wszelkie interesujące ich parametry danego sprzętu. W przypadku monitorów LCD, będą to np. określone wartości przekątnej, rozdzielczości, kontrastu czy matrycy.

 Odświeżony Skąpiec.pl

Odświeżona witryna Skąpiec.pl

Dotychczas wybór każdego z filtrów wiązał się z przeładowaniem strony. W efekcie, zawężenie poszukiwań poprzez wybory pojedynczych filtrów okazywało się dość czasochłonne. Przy każdym z bardziej skomplikowanych filtrów umieszczono krótki opis jego zastosowania.

Wprowadzono też nowy formularz dodawania opinii, które trafiają m.in. na Sondi.pl

Jak czytamy w informacji prasowej: "Pamiętając o tym, że doba ma tylko 24 godziny, Skąpiec popracował także nad swoją szybkością. W efekcie przyspieszył - w zależności od działu - od 15 do 50 proc."