Numer dostępowy z wartością dodaną

Pod numerem telefonicznym 0 20 9280 działa NumerNet - alternatywny numer dostępowy do Internetu. Koszt połączenia jest taki sam, jak w przypadku TP SA. NumerNet korzysta z infrastruktury Energis Polska. Łącząc się z Internetem za pośrednictwem NumerNetu użytkownicy mogą dodatkowo korzystać z atrakcyjnych, bezpłatnych usług dodanych.

NumerNet dostępny jest na terenie całej Polski dla wszystkich, którzy posiadają komputer, modem (analogowy lub ISDN) i linię telefoniczną. Operator chce przekonać do korzystania z numeru dostępowego 0 20 9280 oferując potencjalnym użytkownikom więcej niż zwykłe połączenie wdzwaniane.

W celu zapobiegania przełączeniom na numery 0-700 stworzony został program NumerNet Konektor (dostępny za darmo na stronach www.numernet.pl). Program rejestruje czas połączeń, dzięki czemu każdy ma wgląd do zestawienia kosztów i czasu przebywania w Internecie.

Każdy korzystający z połączeń NumerNet ma możliwość założenia bezpłatnego konta pocztowego o pojemności 100 MB. Połączenia z serwerem poczty są realizowane za pomocą szyfrowanego protokołu, co zwiększa bezpieczeństwo przekazu wiadomości mailowych.

Dodatkowo NumerNet oferuje swoim użytkownikom dostęp do wielu serwisów partnerskich (bezpłatne serwisy gier i konkursów, , itp.).

Operatorem ogólnopolskiego numeru dostępowego 020 9280 jest P. S. I. - net Internet Sp. z o.o.