Nowy prezes OS3 multimedia

Po 13 latach Tomasz Pruszczyński przekazał funkcję Prezesa Zarządu agencji interaktywnej OS3 multimedia Damianowi Rutkowskiemu, Wiceprezesowi ds. finansowych.

Od tej chwili Pruszczyński będzie przewodniczył trzyosobowej Radzie Nadzorczej powołanej z początkiem b.r., w skład której wchodzą Monika Fizia i Cezary Kaźmierczak. Dyrektorem Zarządzającym pozostaje Marcin Maj.

- Decyzja o tak ważnych zmianach w Zarządzie OS3 to wynik strategii rozwoju, którą z początkiem roku zaczęliśmy wdrażać. Agencja jest w szczytowej formie, ostatni rok i szereg nowych budżetów, w tym międzynarodowych, przekonał nas, że po 13 latach nadszedł czas na poważne zmiany. Rozważamy porozumienie z potencjalnymi inwestorami - mówi Tomasz Pruszczyński.

 Nowy prezes OS3 multimedia

Damian Rutkowski. Żródło: GoldenLine

W 2009 roku portfolio klientów agencji OS3 multimedia powiększyło się m.in. o takich klientów, jak Dulux, Redd’s, HSBC, Herbapol, Mitsubishi, a także o 3 międzynarodowe budżety: Akuna Polska, Nemiroff Ukrainian Vodka Company i Tetley International. Dla wszystkich nowych klientów OS3 multimedia realizuje strategię długofalowej obecności w Internecie.

- Spółka ma za sobą dobry rok, jej pozycja jest stabilna i ugruntowana. Odsuwam się, żeby zrobić miejsce dla następnych, lepszych, którzy jeszcze bardziej rozwiną OS3. Teraz będę zajmować się nowymi biznesami i inwestowaniem w rokujące startupy - dodaje Tomasz Pruszczyński.