Nowy dyrektor Empik.com; Tomasz Cisek odpowiedzialny za rozwój serwisów społecznościowych

Michał Tomaniak, dotychczasowy Dyrektor Departamentu Multimediów w Central Office Empiku, został nowym dyrektorem sklepu internetowego Empik.com. Tomasz Cisek, stojący do niedawna na czele sklepu, zajmie się rozwojem obszaru "community sites", czyli serwisów kipme.pl i teksty.org.

Nowy dyrektor Empik.com; Tomasz Cisek odpowiedzialny za rozwój serwisów społecznościowych

Tomasz Cisek

W związku z szybkim rozwojem biznesów internetowych zarządzanych/prowadzonych przez Empik, zarząd postanowił wprowadzić zmiany w organizacji ich struktury - powiedziała nam Monika Marianowicz, PR&Events Manager w Empik. W wyniku owych zamian powstały dwie oddzielne jednostki organizacyjne o różnych obszarach odpowiedzialności: e-commerce'owa i community sites.

W związku z powyższym, od 9 stycznia dyrektorem Empik.com jest Michał Tomaniak (dotychczasowy Dyrektor Departamentu Multimediów w Central Office Empiku). Tomasz Cisek natomiast jest odpowiedzialny za community sites, czyli za rozwój serwisów kipme.pl i teksty.org.

Z poziomu strony Teksty.org użytkownicy mają dostęp do tekstów setek utworów muzycznych - polskich i zagranicznych. Według badania Megapanel PBI/Gemius odwiedza ją miesięcznie ponad 1 mln internautów.

Kipme.pl jest serwisem społecznościowym przeznaczonym do tworzenia oraz umożliwienia aktywnego uczestnictwa w wortalach społecznościowych (fanklubach), forach dyskusyjnych, umieszczania oraz wymiany między użytkownikami plików tekstowych, graficznych jak również plików audio i video.