Nowości w poczcie Onet.pl

System kont pocztowych Onetu doczekał się istotnych zmian. Najbardziej widoczna jest możliwość śledzenia stanu skrzynki pocztowej bezpośrednio ze strony głównej portalu. Udostępniono także "Pocztę wszędzie" - automatyczny konfigurator telefonów komórkowych.

Nowości w poczcie Onet.pl
Jedną z nowości w poczcie Onet.pl są powiadomienia o nowych mailach wyświetlane w górnym menu portalu na ikonie poczty. Jest to technologia push znana z serwisów społecznościowych, np. z Facebooka.

W ten sposób użytkownicy poczty Onet będą szybko informowani czy warto sprawdzić pocztę, czy też nie ma tam żadnych nowych wiadomości. Dzięki tej technologii, nie trzeba będzie marnować czasu na procedurę logowania i klikanie przycisku odbierz.

Dla użytkowników poczty, którzy korzystają z urządzeń mobilnych, Onet przygotował natomiast automatyczny konfigurator Poczta wszędzie. Ma on pomagać w skonfigurowaniu telefonu lub tabletu do mobilnego korzystania z poczty.

Portal internetowy wprowadził także inne usprawnienia. Nowy układ graficzny z możliwością personalizacji, kalendarz z listą kontaktów, historię korespondencji, nowe filtry antyspamowe oraz zwiększoną pojemność skrzynki.