Nokaut.pl w nowej szacie

W ramach przedświątecznych porządków porównywarka cen Nokaut.pl zmienia szatę graficzną.

Pierwszą rzucającą się w oczy zmianą jest zepchnięcie na lewą stronę belki z kategoriami. Dotychczas zajmowała ona dużo więcej miejsca, przypominając układem inne porównywarki cen jak Ceneo.pl czy Skąpiec.pl przed zmianą layoutu. W belce "Kategorie" pojawiła się również możliwość wyszukiwania konkretnej marki.

Na pierwszy plan wysunięta została wyszukiwarka, którą poprzedza dużo wyraźniejszy niż wcześniej napis "Co chcesz kupić?". Lepiej zauważalny jest również panel szybkiego logowania.

"Odeszliśmy od tego co proponuje większość polskich porównywarek - przeprowadziliśmy badania użyteczności i wprowadziliśmy w życie ich wyniki. Dla ułatwienia poszukiwań już na stronie głównej pokazujemy podkategorie. Zależy nam też na budowaniu silnej społeczności zakupowej, dlatego więcej miejsca przeznaczamy na Wasze opinie, sugestie i podpowiedzi" - czytamy na blogu Nokaut.pl.

Wygląda na to, że jak na razie zmiany objęły wyłącznie stronę główną porównywarki. Podstrony zachowały swój dotychczasowy wygląd.

Nokaut.pl w nowej szacie

Dotychczasowa wersja Nokaut.pl

Nokaut.pl w nowej szacie

Nowa wersja witryny