Nieruchomości w Bankier.pl

Internauci zainteresowani kupnem, sprzedażą bądź wynajmem powierzchni mieszkaniowych skorzystać mogą z nowej zakładki "Nieruchomości", która wzbogaciła dział Finanse Osobiste w portalu Bankier.pl.

Pod adresemhttp://www.bankier.pl/fo/nieruchomosci dostępny jest nowy dział w serwisie Bankier.pl, który - wg zapewnień twórców - stać się ma kompendium wiedzy dla wszystkich poszukujących informacji o rynku nieruchomości. Dostępne są już m. in. analizy dotyczące kredytów hipotecznych, prezentacje inwestycji deweloperskich, a także - dzięki współpracy z www.otodom.pl - zestawienia ofert nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego.

Sekcję "Nieruchomości" uzupełniają także praktyczne porady i wskazówki dotyczące np. przepisów prawa budowlanego, sposobów uzyskania kredytu hipotecznego, czy koniecznych dokumentów wymaganych przez notariusza.

W nowym dziale prezentowane mają być nie tylko poglądy publicystów, analityków i ekspertów z branży mieszkaniowej. Chcieliśmy, żeby sekcja Nieruchomości była platformą wymiany opinii wszystkich Użytkowników Sieci. Stąd pomysł na Forum Nieruchomości. Dodatkowo będziemy reagować na sygnały od Internautów - chcemy opisywać ciekawe przypadki, z jakimi spotkali się nasi Użytkownicy, uczestnicząc w rynku nieruchomości - informuje Natalia Galińska, kierownik działu Finanse Osobiste.

Jak zapewniają twórcy, wspomniana sekcja już wkrótce poszerzona będzie też o publikacje z zakresu najnowszych trendów w wystroju wnętrz, praktycznych rozwiązań architektonicznych, porad stylistów i dekoratorów wnętrz.

Wg majowego Megapanelu serwis Bankier.pl odwiedziło ponad 1,8 mln użytkowników, co dało czwartą lokatę w kategorii "Biznes, finanse, prawo" z zasięgiem na poziomie 11%.