NewsPoint: monitorujemy ponad 2 tys. serwisów internetowych

NetSprint.pl informuje, ze jego usługa monitorowania komunikacji w internecie, NewsPoint zapewnia juz monitoring ponad 2000 polskich serwisów.

NewsPoint jest usługą monitorowania komunikacji w internecie wprowadzoną przez NetSprint.pl w czerwcu ubiegłego roku. Od tego momentu liczba polskich serwisów w portfolio NewsPoint wzrosła czterokrotnie i wynosi teraz ponad 2000 (portale, wortale oraz blogi). Serwisów zagranicznych jest ponad 9000 (m.in. w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, niderlandzkim, rosyjskim i szwedzkim).

NewsPoint co kilka minut sprawdza obecność nowych publikacji w mediach online. Oprócz monitorowania mediów usługa umożliwia również zarządzanie pozyskanymi informacjami. Aplikacja automatycznie generuje wykresy i tabele, pozwala również na publikację znalezionych w sieci informacji na temat firmy na stronie WWW, intranecie lub kanale RSS.

NewsPoint regularnie przygotowuje i publikuje raporty, w których analizuje wizerunek firm z wybranych branż, a także śledzi reakcje serwisów internetowych na bieżące wydarzenia.

Wkrótce firma NetSprint.pl planuje poszerzyć ofertę o monitoring treści tworzonych przez użytkowników (UGC - User Generated Content), czyli blogów i forów.

Źródło: http://pl.netsprint.eu