Netmania nr 3

Na stronach Wirtualnej Polski rusza właśnie Netmania, czyli - jak mówią przedstawiciele portalu - największa interaktywna zabawa w rodzimym Internecie. W najnowszej edycji konkursu wygrać można motocykl Kawasaki ZX636 (wraz kursem jazdy na nim), wakacje w Meksyku dla pięciu osób, kursy językowe w Londynie, rafting górskimi rzekami oraz telefony Nokia 3650.

W dotychczasowch edycjach konkursu wzięło udział ok. 400 tys. internautów - w sumie udzielili oni ponad milion odpowiedzi.

"Dotychczasowe, milionowe wyniki Netmanii nam nie wystarczają. Do tego, że w Netmanii może wziąć udział każdy a przy tym łatwo wygrać, tysiące uczestników już się przyzwyczaiło. Tym razem sami będą mogli wybrać wymarzoną nagrodę. Koniec z konkursami, w których wygrane lądują w kącie piwnicy. Postaraliśmy się zrobić wszystko, by nagrody w Netmanii były naprawdę inne od tych w wielkich turniejach telewizyjnych, bądź radiowych. Po raz pierwszy pełne ich wykorzystanie będzie wymagało od zwycięzców sporo wysiłku"- zapowiada Marcin Strzałkowski, szef Projektu Netmania.

Osoby, które zdecydują się na wzięcie udziału w konkursie, będą musiały codziennie odpowiadać na pytania publikowane na stronie Netmania.wp.pl - do zdobycia nagrody wystarcza jedna odpowiedź dziennie. Netmania startuje dziś, zaś zakończy się Wielkim Finałem, zaplanowanym na 20 czerwca.

Więcej informacji:

http://netmania.wp.pl