Neostrada - droższe warianty potanieją?

TP SA zamierza zachęcać klientów do przechodzenia na szybsze wersje usługi Neostrada - informuje "Rzeczpospolita". Operator tłumaczy, że cena najtańszych wersji Neostrady (np. 128 kb/s) nie pokrywa kosztów świadczenia usługi, dlatego chce, by więcej użytkowników korzystało z szybszych wariantów. Zachęcić ich do tego mają m.in. obniżki cen abonamentu.

Jak tłumaczy indagowany przez dziennikarzy "Rzeczpospolitej" Leszek Paczyński, dyrektor dywizji Usługi dla Domu w Telekomunikacji Polskiej, Neostrada jest jedną z niewielu usług Telekomunikacji Polskiej, z której przychody firmy rosną.

Według Paczyńskiego, podstawowym produktem szerokopasmowego dostępu do Internetu dla klientów indywidualnych w ofercie TP jest Neostrada 512 - dlatego firma chce dla tej i wyższych prędkości oferować nowe dodatkowe usługi. Nowości można się spodziewać w ciągu najbliższych tygodni.

Przedstawiciel operatora nie potwierdził, co prawda, że jedną z nowości ma być obniżenie ceny, jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że w najbliższych tygodniach cena Neostrady 512 spadnie poniżej 100 zł (dotyczyć to będzie umów zawieranych na 24 miesiące).

Więcej informacji:

http://www.rzeczpospolita.pl