Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Neostrada: 128 kb/s za 59 zł

Od 1 czerwca 2004, Telekomunikacja Polska S.A. obniża cenę miesięcznego abonamentu za świadczenie usługi Neostrada o przepustowości 128 kb/s. Za Neostradę TP w opcji 128 kb/s zapłacimy miesięcznie 59,00 zł netto.

Użytkownicy korzystający do tej pory z wolniejszego wariantu Neostrady po 1 maja zaobserwowali przyspieszenie transferu ze 128 kb/s do 320 kb/s (miesięczny abonament - 92,52 zł netto), zaś wersja 512 kb/s została przyspieszona do 640 kb/s (miesięczny abonament - 139,25 zł netto). Szerzej pisaliśmy o tym w artykule "Szybsza Neostrada i błyskawiczna odpowiedź Netii i Chello" -http://www.pcworld.pl/news/65618.html . Tymczasem, Telekomunikacja Polska S.A. wprowadza nową taryfę dla 'mniej wymagających' Internautów.

Od 1 czerwca zostanie zaproponowany na nowych warunkach dostęp do Internetu o prędkości 128 kb/s. Miesięczny abonament za korzystanie z tej usługi wyniesie 59 zł netto. Jednocześnie zachowana zostanie, promocyjna opłata aktywacyjna w wysokości 1 zł netto i miesięczny limit transferu danych - 5 GB pobieranych przez użytkownika. Po przekroczeniu tej wartości, usługa będzie świadczona z maksymalną prędkością 32 kb/s. Nie zmienił się pakiet usług dodatkowych – użytkownicy otrzymują konto poczty elektronicznej w domenie neostrada.pl o pojemności 5 MB, dostęp do Serwisu Multimedialnego na stroniehttp://www.neostrada.pl, dostęp do Strefy Gier oraz bezpłatną pomoc techniczną pod numerem 0-800 102 102.

Przypominamy, iż od 1 maja 2004 roku, w myśl nowej ustawy o podatku od towarów i usług, klienci indywidualni (osoby fizyczne), którzy nie prowadzą działalności gospodarczej są zwolnieni z podatku VAT od usług internetowych. Oznacza to, że za owe usługi dostępu do Internetu (w tym również za Neostradę TP) zapłacą oni tylko ceny netto.

Więcej informacji: http://www.neostrada.pl