Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Navision chce podwoić liczbę partnerów

Microsoft zamierza wzmocnić pozycję rynkową Navision w Polsce, poszerzając kanał sprzedaży systemów ERP tej marki. W przyszłym tygodniu firma rozpocznie rozmowy z integratorami i dostawcami oprogramowania wspomagającego zarządzanie.

Na październik br. firma zaplanowała prezentacje w Lublinie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. W następnym miesiącu spotkania rekrutacyjne odbędą się w województwach łódzkim i mazowieckim.

„Chcemy pozyskać do współpracy kolejne firmy, aby zwiększyć sprzedaż i dostępność rozwiązań Navision w wybranych regionach. Sądzimy, że do czerwca przyszłego roku uda nam się podwoić liczbę partnerów. Już obecnie współpracuje z nami ok. 30 firm” – mówi Mariusz Wołodźko, Channel Partner Manager w Microsoft Business Solutions (Navision).

Umowy partnerskie będą dotyczyć wdrożeń systemów Axapta i Attain. Navision nie będzie już promował rozwiązań XAL, ale utrzyma wsparcie dla tego systemu. Zakończenie pierwszego etapu rekrutacji nowych partnerów przewidziano na grudzień br.