Nagłos od Gadu-Gadu jeszcze bardziej darmowy

Gadu-Gadu próbuje pozyskać nowych użytkowników usługi Nagłos. W dniach 1-6 grudnia użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu będą mogli za darmo dzwonić na numery telefonów stacjonarnych w 10 krajach. Nowy, prosty sposób doładowania konta Nagłos jest kolejnym wabikiem na użytkowników.

Promocja obejmuje połączenia na numery telefonów stacjonarnych w dziesięciu krajach: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, USA, Kanadzie, Francji, Włoszech, Norwegii, Szwecji, Austrii, czyli tam, gdzie znajduje się największa liczba polskich emigrantów.

Darmowe połączenia będą obowiązywały codziennie w dniach 1-6 grudnia w godzinach 20.00-24.00.

Niezależnie od mikołajkowej promocji, użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu mogą wykonywać bezpłatne rozmowy telefoniczne w ramach usługi "Happy Hours" w Gadu-Gadu Nagłos: codziennie w godzinach 10.00-11.00 i 18.00-20.00 można za darmo dzwonić na numery telefonów stacjonarnych w Polsce.

- Połowa użytkowników dzwoniących przez Gadu-Gadu NAGŁOS korzysta z promocji Happy Hours mówi Jarosław Rybus, rzecznik Gadu-Gadu. W efekcie wprowadzenia Happy Hours tempo przyrostu użytkowników telefonii VoIP Nagłos wzrosło trzykrotnie.

Wiadomo, że od momentu wprowadzenia telefonii Gadu-Gadu Nagłos blisko 200 tys. użytkowników GG skorzystało z Gadu-Gadu Nagłos.

Na pewno dla pewnej liczby użytkowników komunikatora Gadu-Gadu pewną barierą utrudniającą skorzystanie z Nagłosu jest konieczność doładowania konta. Gadu-Gadu postanowiło to ułatwić: od miesiąca NAGŁOS można doładować także w sieci ponad 3500 punktów sieci VIA oferujących usługę "Moje Doładowania". Punkty te są oznaczone naklejkami z nazwą usługi i znajdują się na terenie całego kraju.

- To dopiero początek budowania przez Gadu-Gadu większej sieci, w której będzie można w łatwy i szybki, dostępny sposób doładować swoje konto w Gadu-Gadu Nagłos - zapowiada Jarosław Rybus.

Gadu-Gadu NAGŁOS

Aktualizacja: 23 listopada 2006 11:38

Do treści wiadomości dodaliśmy wypowiedzi Jarosława Rybusa, rzecznika Gadu-Gadu, który odpowiedział na nasze pytania.