Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nagłos od Gadu-Gadu jeszcze bardziej darmowy

Gadu-Gadu próbuje pozyskać nowych użytkowników usługi Nagłos. W dniach 1-6 grudnia użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu będą mogli za darmo dzwonić na numery telefonów stacjonarnych w 10 krajach. Nowy, prosty sposób doładowania konta Nagłos jest kolejnym wabikiem na użytkowników.

Promocja obejmuje połączenia na numery telefonów stacjonarnych w dziesięciu krajach: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, USA, Kanadzie, Francji, Włoszech, Norwegii, Szwecji, Austrii, czyli tam, gdzie znajduje się największa liczba polskich emigrantów.

Darmowe połączenia będą obowiązywały codziennie w dniach 1-6 grudnia w godzinach 20.00-24.00.

Niezależnie od mikołajkowej promocji, użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu mogą wykonywać bezpłatne rozmowy telefoniczne w ramach usługi "Happy Hours" w Gadu-Gadu Nagłos: codziennie w godzinach 10.00-11.00 i 18.00-20.00 można za darmo dzwonić na numery telefonów stacjonarnych w Polsce.

- Połowa użytkowników dzwoniących przez Gadu-Gadu NAGŁOS korzysta z promocji Happy Hours mówi Jarosław Rybus, rzecznik Gadu-Gadu. W efekcie wprowadzenia Happy Hours tempo przyrostu użytkowników telefonii VoIP Nagłos wzrosło trzykrotnie.

Wiadomo, że od momentu wprowadzenia telefonii Gadu-Gadu Nagłos blisko 200 tys. użytkowników GG skorzystało z Gadu-Gadu Nagłos.

Na pewno dla pewnej liczby użytkowników komunikatora Gadu-Gadu pewną barierą utrudniającą skorzystanie z Nagłosu jest konieczność doładowania konta. Gadu-Gadu postanowiło to ułatwić: od miesiąca NAGŁOS można doładować także w sieci ponad 3500 punktów sieci VIA oferujących usługę "Moje Doładowania". Punkty te są oznaczone naklejkami z nazwą usługi i znajdują się na terenie całego kraju.

- To dopiero początek budowania przez Gadu-Gadu większej sieci, w której będzie można w łatwy i szybki, dostępny sposób doładować swoje konto w Gadu-Gadu Nagłos - zapowiada Jarosław Rybus.

Gadu-Gadu NAGŁOS

Aktualizacja: 23 listopada 2006 11:38

Do treści wiadomości dodaliśmy wypowiedzi Jarosława Rybusa, rzecznika Gadu-Gadu, który odpowiedział na nasze pytania.