MyStats w easySHOP

Firma Neutron-IT, producent programu easySHOP, zawarła umowę partnerską z firmą Gate. Klientom kupującym program easySHOP, oferowany będzie system MyStats badający zachowania klientów odwiedzających sklepy internetowe.

Mechanizmy dostępne w MyStats pozwalają na uzyskanie informacji o zachowaniu internautów podczas odwiedzin monitorowanej przez system witryny. MyStats umożliwia tworzenie zestawień obejmujących informacje nt. oglądalności serwisu, liczby ostatnich wizyt, najbardziej aktywnych pozycji w wyszukiwarkach z podziałem na okresy czasowe. System MyStat dostępny jako dodatek do programu easySHOP będzie sprzedawany o 10% taniej.

EasySHOP przeznaczony jest dla małych i średnich firm, które chcą rozpocząć sprzedaż poprzez Internet. Jest zintegrowany z systemem autoryzacji płatności elektronicznych eCard oraz z Pasażem Handlowym Onet.pl i najpopularniejszymi

systemami wspomagającymi zarządzanie. Może być utrzymywany u dowolnego providera zapewniającego serwer oparty o Linux lub Windows i baze MySQL.