MySpace staruje z nowymi narzędziami do edycji zdjęć

MySpace uruchamia zintegrowany system Flash, dzięki któremu użytkownicy będą mogli edytować swoje zdjęcia bezpośrednio w przeglądarce.

Narzędzia na MySpace są bardzo podobne do opcji edycji zdjęć w przeglądarkach Fotoflexer oraz Photobucket, (Photobucket i Fotoflexer są własnością firmy MySpace, czyli takie rozwiązanie nie powinno budzić większego zaskoczenia). Aby uzyskać dostęp do nowych funkcji wystarczy wybrać swoje dowolne zdjęcie umieszczone na MySpace i nacisnąć "Customize Photo" ("dostosuj zdjęcie").

Nowe narzędzia pozwolą użytkownikom edytować zdjęcia na różne sposoby. Pierwszą przydatną opcją jest korekcja efektu "czerwonych oczu". Druga możliwość to poprawa naszego wizerunku na zdjęciu, czyli usuwanie szpecących wad. Jeżeli chcesz pozbyć się nieprzydatnej rzeczy z fotografii to przyda się funkcja kadrowania zdjęć. Trzecią zaletę stanowią filtry, które pozwolą stylizować nasze zdjęcia np. na obrazy Pop-Art. Dla większego efektu można na fotografii umieścić chmurkę i wpisać tam zabawny tekst.

Źródło: techcrunch.com