Muzyka w Iplay.pl dostępna dla użytkowników Firefoksa!

Sklep muzyczny Iplay.pl, jako pierwszy na rynku polskich serwisów tego typu udostępnił możliwość dokonywania zakupów użytkownikom przeglądarki Mozilla Firefox.

Grupy przeglądarek używane przez internautów na polskich witrynach (za badaniem Ranking.pl)

Grupy przeglądarek używane przez internautów na polskich witrynach (za badaniem Ranking.pl)

Przeglądarka Firefox zdobywa sobie coraz większą popularność, w Polsce korzysta z niej niemal 20% wszystkich internautów (jak wynika z badań Ranking.pl, w ostatnich trzech tygodniach liczba użytkowników Internetu używających aplikacji Mozilli wzrosła nieznacznie do poziomu 17% ogółu internautów). Jak twierdzi Tomasz Szladowski, przedstawiciel sklepu Iplay.pl, udostępnienie katalogu firmy dla użytkowników Firefoksa było bardzo częstym postulatem i prośbą zgłaszaną przez internautów do pomocy technicznej serwisu.

Do zakupów plików muzycznych przy użyciu przeglądarki Firefox niezbędne jest zainstalowanie obsługi technologii ActiveX.

W Iplay.pl można już kupować muzykę "pod Firefoksem"

W Iplay.pl można już kupować muzykę "pod Firefoksem"

Szerzej na temat możliwości i oferty sklepu Iplay.pl informowaliśmy w artykule "Buszujemy w nowym iplay'u!". Przypomnijmy, że sklep istnieje od 2003 r., a obecnie w jego katalogu znajduje się ok. 350 tys. plików muzycznych m.in. z wytwórni Sony BMG i Warner.

Więcej informacji o branży polskich sklepów muzycznych online znaleźć można w specjalnej sekcji tematycznej portalu IDG.