Muzyka w Iplay.pl dostępna dla użytkowników Firefoksa!

Sklep muzyczny Iplay.pl, jako pierwszy na rynku polskich serwisów tego typu udostępnił możliwość dokonywania zakupów użytkownikom przeglądarki Mozilla Firefox.

Muzyka w Iplay.pl dostępna dla użytkowników Firefoksa!

Grupy przeglądarek używane przez internautów na polskich witrynach (za badaniem Ranking.pl)

Przeglądarka Firefox zdobywa sobie coraz większą popularność, w Polsce korzysta z niej niemal 20% wszystkich internautów (jak wynika z badań Ranking.pl, w ostatnich trzech tygodniach liczba użytkowników Internetu używających aplikacji Mozilli wzrosła nieznacznie do poziomu 17% ogółu internautów). Jak twierdzi Tomasz Szladowski, przedstawiciel sklepu Iplay.pl, udostępnienie katalogu firmy dla użytkowników Firefoksa było bardzo częstym postulatem i prośbą zgłaszaną przez internautów do pomocy technicznej serwisu.

Do zakupów plików muzycznych przy użyciu przeglądarki Firefox niezbędne jest zainstalowanie obsługi technologii ActiveX.

Muzyka w Iplay.pl dostępna dla użytkowników Firefoksa!

W Iplay.pl można już kupować muzykę "pod Firefoksem"

Szerzej na temat możliwości i oferty sklepu Iplay.pl informowaliśmy w artykule "Buszujemy w nowym iplay'u!". Przypomnijmy, że sklep istnieje od 2003 r., a obecnie w jego katalogu znajduje się ok. 350 tys. plików muzycznych m.in. z wytwórni Sony BMG i Warner.

Więcej informacji o branży polskich sklepów muzycznych online znaleźć można w specjalnej sekcji tematycznej portalu IDG.