Multimedia wychodzą na jedynkę o2

Na stronie głównej o2.pl wyeksponowano multimedialne treści pochodzące z telewizji internetowej Lemon TV oraz wiadomości z serwisu plotkarskiego Pudelek. Dalszy ciąg zmian, w tym sześć nowych serwisów, ma się ujawnić do końca września.

- Przeformatowaliśmy stronę główną o2.pl, aby zaakcentować wzrost znaczenia contentu tworzonego w ramach o2.pl, w szczególności materiałów wideo, które otrzymały lepszą ekspozycję. Zmiana układu "jedynki" wynika z dopasowania do zmian w o2.pl, które już zaszły, ale też jest przygotowaniem do premiery sześć serwisów contentowych, które ujrzą światło dzienne do końca września. Nowa strona ma budzić większe emocje. - mówi Michał Brański, wydawca portalu o2.pl oraz telewizji internetowej Lemon TV.

Dariusz Kołtko, rzecznik portalu, nie chciał ujawnić żadnych szczegółów dotyczących nowych projektów o2.pl.

Strona główna o2.pl jest podzielona na trzy części:

Multimedia wychodzą na jedynkę o2

Nowa strona główna portalu o2.pl

1 - porządkuje dostęp do narzędzi i usług oferowanych przez firmę o2.pl. Są to m.in.: możliwość zalogowania się do poczty, skorzystania z komunikatora czy z wyszukiwarek programu telewizyjnego i kinowego;

2 - centralna - zarezerwowana dla serwisów takich jak: Wiadomości, Pudelek, Kafeteria, Doza Kultury, Gry, Relaz, Moto i Kuchnia. Integralną część tej sekcji stanowią "Tematy dnia";

3 - to materiały wideo oraz aktualizowane na bieżąco wiadomości, których uzupełnieniem jest przegląd najciekawszych artykułów z prasy krajowej i zagranicznej.