Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Michał Wolniak: aplikacje mobilne - liczy się ilość czy jakość?

O rozrywkowych aplikacjach na smartfony, które nie są grami opowiada Michał Wolniak, prezes i dyrektor kreatywny agencji Heureka podczas konferencji Entertainment Standard 2011.

Ilość nowych aplikacji w AppStore jest imponująca: dziennie programiści zgłaszają około tysiąca nowych aplikacji. Wśród nich nie brakuje takich, których sens powstania można poddać w wątpliwość. Mimo to zarówno bezpłatne jak i płatne wersje takich programów jak SimSampler czy iBeer cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie trzeba inwestować wielkich kwot, aby stworzyć dobrze sprzedającą się aplikację. Od wielkości inwestycji ważniejszy jest pomysł.

Michał Wolniak, prezes i dyrektor kreatywny agencji Heureka, podczas konferencji Entertainment Standard 2011 opowiadał o aplikacjach rozrywkowych, które nie są grami. Po prezentacji poprosiliśmy go o skomentowanie rynku aplikacji do zabawy.

Obejrzyj film