Megapanel, lipiec 2010

Który internetowy gracz w lipcu przyciągnął największą liczbę użytkowników? Komu z kolei udało się wygenerować najwięcej odsłon? Zapraszamy do zapoznania się z wynikami najnowszego badania Megapanel PBI/Gemius.

Tak, to prawda. Mamy 6. października. Cóż tu dużo tłumaczyć - lipcowa edycja badania Megapanel PBI/Gemius wypsnęła się nam trochę spod kontroli i wyniki publikujemy dopiero dzisiaj.

Całą winę zganiam na problemy techniczne ;), a kolejna fala badania zostanie opublikowana już zgodnie z dotychczasowymi regułami - czyli możliwie jak najszybciej po pojawieniu się następnego Megapanelu.

Należący do Agory portal Gazeta.pl spadł w lipcu na 7. pozycję, podczas gdy w czerwcu zajmował jeszcze miejsce 5. Mimo spadku w tabeli głównej, w kategorii portali Gazeta.pl wciąż utrzymuje 3. silne miejsce. Pierwsze dwa portale to oczywiście Onet.pl i Wirtualna Polska.

Spadek w tabeli zaliczyła także Grupa Infor - z 17. na 19. miejsce.

Spadek użytkowników portalu Gazeta.pl (o 4 proc.) pociągną za sobą najwyraźniej także spadek liczby odsłon. W lipcu było ich ok. 970 mln.