Mecze siatkarzy bezpłatnie transmitowane na ipla.tv

Prawdziwą gratkę dla fanów siatkówki, którzy nie mają dostępu do transmisji telewizyjnych przygotowała agencja Redefine. Od jutra, bezpłatnie będzie można oglądać rozgrywki Grupy E i F w Mistrzostwach Europy Siatkarzy na platformie ipla.

Dotychczasowe wyniki Reprezentacji Polski w Mistrzostwach Europy Siatkarzy pozwalają wierzyć, że Biało-Czerwoni pokonają w Turcji jeszcze nie jedną ekipę. Śledzenie na żywo drugiej fazy rozgrywek Grupy E i F, w tym spotkań Polaków z reprezentacjami Hiszpanii, Słowacji i Grecji możliwe będzie online za pośrednictwem platformyhttp://ipla.tv . Bezpłatnie.

Na platformie ipla dostępne będą mecze transmitowane w Telewizji Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Wszystkie spotkania będzie można oglądać na żywo, w tym także te rozgrywane równolegle. Internauci mogą wybrać, co chcą oglądać oraz w jakiej jakości. Po zakończeniu rozgrywek w ipla udostępniane są powtórki całych meczów oraz skróty najlepszych akcji z poszczególnych spotkań.

To świetne rozwiązanie dla fanów siatkówki, którzy o godzinie czternastej nie mają dostępu do telewizora bądź tych, którzy nie mają możliwości skorzystania z wyspecjalizowanych telewizyjnych kanałów sportowych - mówi Marcin Pery, Prezes Zarządu Redefine.

Mecze z udziałem ekipy Daniela Castellani'ego transmitowane będą na Ipla w następujących terminach:

8 września o godz. 16.30 (Polska - Hiszpania)

9 września o godz. 16.30 (Słowacja - Polska)

10 września o godz. 19.00 (Polska - Grecja).

Kalendarz transmisji internetowych oraz krótką instrukcję jak uruchomić transmisję można znaleźć na stroniehttp://ipla.tv/i/transmisje_live/ .