Meble.pl w portfelu Grupy IIF

Meble.pl uzyskując wsparcie od Grupy IIF w przeciągu najbliższych lat stać się mają największym centrum handlu elektronicznego w branży wnętrzarsko - meblarskiej.

Wspólna strategia Grupy IIF oraz firmy Czarnik Sp.z o. o. będącej właścicielem serwisuhttp://meble.pl zakłada rozwój projektu w kierunku największego internetowego sklepu z meblami w Polsce.

Już dziś meble.pl są liderem branży, a w perspektywie kilku lat staną się największym centrum handlu elektronicznego w branży wnętrzarsko - meblarskiej. Nasza wiara w sukces tego projektu wynika z przekonania, że kupno mebli w internecie jest równie łatwe i wygodne jak zakup sprzętu RTV i AGD - powiedział Rafał Styczeń, prezes IIF S.A.

W ciągu najbliższych kilku lat meble.pl stać się mają miejscem, w którym szybko i wygodnie będzie można urządzić i zaprojektować dom oraz mieszkanie. Na każdym etapie będzie można zasięgnąć porad specjalistów, znaleźć opinie innych użytkowników, skorzystać z bazy wykonawców, projektantów i producentów mebli. Społecznościowa platforma projektowa umożliwi ponadto nabycie poszczególnych elementów wyposażenia domu.

W lipcu 2008 roku w ramach serwisu meble.pl został otwarty pasaż handlowy oraz pozyskane zostały dwa serwisy z internetowej branży meblarskiej (mebleo.pl i meblowy.com.pl).

Wg sierpniowego megapanelu PBI/Gemius serwisy z grupy meble.pl odwiedziło 429 623 real users.

Źródło: http://www.iif.pl