"Martwa" dziewczynka z Google Street View jednak żyje

Ci, którzy widzieli ciało 10-letniej dziewczynki leżące na ulicy Middle Road w Worcester, mogą odetchnąć z ulgą. Dramatyczna historia z ubiegłego tygodnia zakończyła się dość komiczne. $Martwa dziewczyna$ na Middle Road w Worcester... tylko żartowała! A dziwny kawał w mig uchwyciły kamery Google Street View.

"Martwa" dziewczynka z Google Street View jednak żyje

Dziwny żart wywołał burzę w Internecie

Jak poinformował brytyjski tabloid Daily Mail, 10-letnia dziewczynka z Middle Road to Azura Beebeejaun, a jej zdjęcia na ekranach tysięcy komputerów są efektem dziwnej historii. Złożyło się tak, że samochód Google Street View przejeżdżał ulicą Azury właśnie wtedy, gdy ta próbowała nabrać swoją koleżankę.

Dziewczynka nie miała pojęcia o nadjeżdżającym aucie GSV. Historia jak z prasy bulwarowej, ale dyskusja na temat Google Street View trwa. Sieciowi analitycy zastanawiają się, czy przeciwnicy usług nie wykorzystają historii do swoich celów. Rzecznik Google odpowiada: "Zdarza się, że nasze samochody złapią coś dziwnego i niewłaściwego. Jeśli jednak użytkownicy widzą coś takiego, mogą to zgłosić za pomocą prostego narzędzia raportowania, a obrazy zostaną szybko usunięte lub odpowiednio rozmyte".

Czy jednak użytkownicy będą tak pomocni? Na razie chętniej dzielą się dziwnymi obrazkami ze znajomymi. My też przygotowaliśmy dla Was galerię 25 najdziwniejszych zdjęć z Google Street View.

Zobacz też: