Maciej Musioł w Netsprint.pl

Maciej Musioł, który pod koniec zeszłego roku rozstał się z firmą IDMnet, został Business Development Directorem w firmie Nestsprint.pl. Do jego zadań będzie należało rozwijanie nowych przedsięwzięć reklamowych i zdobywanie partnerów sieci AdKontekst.

Maciej Musioł związany jest z marketingiem internetowym od 2000 r. Przez ostatnie siedem lat związany był z siecią reklamy internetowej IDMnet, gdzie od czerwca 2006 pełnił funkcję Dyrektora Generalnego. Pracę w IDMnet zakończył w gudniu 2007 r., więcej na ten temat w tekście " IDMnet rozstaje się z Maciejem Musiołem".

Maciej Musioł w Netsprint.pl

Maciej Musioł

Adkontekst to jedna z pierwszych sieci reklamy kontekstowej w Polsce, wprowadzona przez Wirtualną Polskę oraz
pod koniec października 2005 r. System Adkontekst umożliwia wyświetlanie na stronach serwisów partnerskich reklam kontekstowo dopasowanych do treści danej strony oraz, co niezwykle istotne, charakteru całego serwisu. Oprogramowanie przez cały czas analizuje treść strony Partnera i precyzyjnie dopasowuje do niej reklamy włączone do programu Adkontekst. Reklama w sieci Adkontekst umożliwia dotarcie do prawie 10 milionów polskich internautów (Megapanel/PBI, sierpień 2007).