Maciej Miecznikowski: Nie znoszę spamu!

"Komputera używam do pisania tekstów, wysyłania poczty i zdobywania informacji w Internecie. Czasem nagrywam też jakieś dźwięki, pomysły na piosenki. No i oczywiście piszę nuty" - mówi w rozmowie z PCWK Online Maciej Miecznikowski, lider zespołu Leszcze, znanego m.in. z takich przebojów, jak "Ta dziewczyna", czy "Kombinuj dziewczyno".

Mój pierwszy komputer to...

Maciej Miecznikowski: Nie znam się na tym, nie mam pojęcia jak się nazywał. Korzystałem wtedy głównie z Worda, bo pisałem prace magisterską "Problemy wykonawcze w wybranych pieśniach satyrycznych Modesta Musorgskiego".

Maciej Miecznikowski

Maciej Miecznikowski

Maciej Miecznikowski - wokalista, muzyk, charyzmatyczny showman obdarzony wyjątkowym głosem (z wykształcenia jest śpiewakiem operowym).

Lider zespołu Leszcze, znanego m.in. z takich przebojów, jak "Ta dziewczyna", czy "Kombinuj dziewczyno".

Ten ostatni był jednym z najlepiej sprzedających się krążków na naszym rynku, a opolski przebój dziennikarze muzyczni oraz fani określali mianem hitu lata 2003.

Komputera używam głównie do...

Pisania tekstów, wysyłania poczty i zdobywania informacji w Internecie. Czasem nagrywam też jakieś dźwięki, pomysły na piosenki. No i oczywiście piszę nuty.

Nie ruszam się z domu bez...

Karty kredytowej.

Internet to dla mnie...

Ostatnio miejsce zdobywania większości informacji.

Moje ulubione strony to...

Ostatniohttp://muratordom.pl ,http://google oraz wszystko co dotyczy kuchni i ogrodów, no i oczywiściehttp://www.leszcze.pl :-))))

W Internecie fascynuje mnie...

Jak to się szybko rozwija.

W Internecie nie znoszę...

Spamu i niepotrzebnych reklam.

Moje przesłanie dla użytkowników Sieci to...

Uważajcie na wirusy.