MIXX-Awards 2010 - lista zgłoszonych

W ramach konkursu kreatywnego MIXX-Awards 2010, członkowie Zarządu i dyrektor generalny IAB Polska przyznają nagrody w trzech kategoriach specjalnych: Człowiek, Marketer i Agencja roku.

Są to wyróżnienia za ponadprzeciętne dokonania w dziedzinie marketingu internetowego w minionym roku. Przedstawiamy wszystkich zgłoszonych w tych kategoriach.

W kategorii "Człowiek roku" zgłoszonych zostało czterech kandydatów:

-> Marcin Woźniak (ARBOinteractive)

-> Andrzej Garapich (PBI)

-> Anna Sakowicz (Mindshare)

-> Tomasz Rzepniewski (Mediaedge:cia).

To indywidualne wyróżnienie przyznawane jest za ponadprzeciętne zasługi dla interaktywnego marketingu i reklamy podczas trwania kariery.

Zgłoszonych w kategorii "Marketer roku" jest aż jedenaście firm: ING Bank Śląski, Unilever, Polkomtel, Danone, Ferrero, HP, Volvo, Nestle/Gerber, Netia, mBank, Renault. Nagrodę otrzyma firma, której działania przyczyniają się znacząco do rozwoju branży i podnoszą poprzeczkę w dziedzinie marketingu interaktywnego.

W kategorii "Agencja roku" o nagrodę ubiegają się: OMD Poland, Mediadirection OMD, Pride&Glory, adKing, Heureka, Mindshare, Tribal DDB. Nagrodę otrzyma ta agencja, której działania stanowią drogowskaz dla branży i innych agencji działających na rynku.