Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Lokalizator Gadu-Gadu?

Już wkrótce należący do GG Network serwis społecznościowy Bliziutko.pl zostanie zintegrowany z należącym również do spółki komunikatorem Gadu-Gadu. Wynikiem połączenia obu produktów, będzie możliwość sprawdzenia, w którym miejscu przebywa nasz rozmówca z komunikatora GG.

Serwis Bliziutko.pl umożliwia kontaktowanie się osób, które na co dzień mieszkają, pracują i uczą się po sąsiedzku. Serwis pokazuje miejsce zamieszkania konkretnej osoby, jej imię i nazwisko czy też umożliwia pisanie wspólnego bloga przez np. osoby mieszkające w tym samym bloku.

GG Network przejęło Bliziutko.pl w pierwszy półroczu 2008 r. (w tym samym okresie kupiono także Trees.pl) - Bliziutko.pl nabyliśmy jakiś czas temu, ale przez ten czas kompletnie napisaliśmy go od nowa i zmieniliśmy, zainwestowaliśmy sporo czasu i pieniędzy - teraz rusza w nowym kształcie, z nowymi funkcjami - mówi Jarek Rybus, pełnomocnik zarządu GG Network - Tak więc Blizuitko.pl powraca ze zwielokrotnioną

Lokalizator Gadu-Gadu?
siłą i ze znaczną integracją z komunikatorem. Np. w katalogu publicznym GG będzie można dowiedzieć się nie tylko o numerze GG znajomego, ale również dowiedzieć się gdzie znajomy się znajduje. Wcześniej, dla prywatności, znajomy będzie musiał wyrazić zgodę na podawanie takich informacji - będą to informacje deklaratywne.

Podobną usługę, o nazwie Latitude, wprowadził ostatnio koncern Google (kierując ją na urządzenia mobilne). Jak mówi nam jednak Jarek Rybus, kiedy mówiło się, że Google wprowadzi swoją usługę, polska firma już kończyła testy.