Kwestionariusz: Przemysław Gacek, prezes Grupy Pracuj (Pracuj.pl)

Kwestionariusz dla Internet Standard wypełnił Przemysław Gacek, prezes Grupy Pracuj, do której należy portal Pracuj.pl.

Nie mógłbym się obejść bez... wakacji, pracy, rodziny, chwil spokoju, twórczej pracy i adrenaliny.

Gdy stoję w korku... będąc w dobrym humorze, słucham radia Tok FM, a w złym - zastanawiam się, co to za miasto, w którym mieszkam.

Serwisy internetowe, które odwiedzam codziennie to... informacyjnie - onet.pl, gazeta.pl i ich wersje mobilne, internetstandard.pl jako źródło informacji o branży oraz profeo.pl, serwis społecznościowy.

Web 2.0 to moim zdaniem... inne podejście do generowania treści w internecie oraz przereklamowany pomysł na zarabianie pieniędzy w sieci.

Praca to dla mnie... przyjemność i możliwość realizacji moich marzeń, związanych z rozwojem nowych pomysłów oraz pracy z wieloma fantastycznymi ludźmi, którzy mnie otaczają.

Czas wolny spędzam... wraz ze swoją żoną i rodziną, podróżując po Polsce i Europie. Dobra książka to równie dobry wypoczynek. Często zdarza mi się również zatracić w internecie - wtedy po 2-3 godzinach okazuje się, że zabiłem czas, ale nic nie zrobiłem.

Podoba mi się... wszystko, co harmonijne i poukładane.

Kwestionariusz: Przemysław Gacek, prezes Grupy Pracuj (Pracuj.pl)
Nie lubię, kiedy... przytłacza mnie praca bieżąca i gdy muszę "gasić pożary", tracąc z oczu to, co najważniejsze dla firmy, czyli kierunek rozwoju i wsparcie moich ludzi.

W pracy jestem... wymagający i uczciwy.

Gdyby miał zmienić pracę, to... wybrałbym start-up internetowy, aby po raz kolejny przeżyć wszystkie emocjonujące etapy rozwoju takiej firmy.

Pracuję tam, gdzie pracuję, bo... jest to miejsce, o którym zawsze myślałem, które kiedyś stworzyłem i w którym mogę rozwijać się wraz z moimi współpracownikami - i w którym każdemu z naszych pracowników możemy spojrzeć w oczy.

W domu... jestem dla mojej rodziny, z dala od codziennej pracy.

Na wakacje...jeździmy najczęściej nad morze. Widok morza z okna lub jego szum działa na mnie niezwykle uspokajająco.

W Polsce zmieniłbym... mentalność ludzi. Chciałbym, abyśmy mniej narzekali, a częściej chodzili uśmiechnięci. Abyśmy nie czekali na to, co nas spotka, ale samodzielnie podejmowali decyzje i wpływali na swoją rzeczywistość.

Zobacz inne kwestionariusze