Książkę z Merlin.pl odbierz w księgarni PWN

Od kwietnia produkty zamówione w Merlin.pl można bezpłatnie odbierać w księgarniach PWN. Przesyłki będą dostępne w wybranych placówkach PWN w 7 największych miastach w kraju.

Merlin.pl rozpoczyna współpracę w zakresie dystrybucji swoich produktów z niektórymi księgarniami Polskich Wydawnictw Naukowych. Chodzi o wybrane punkty w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie. Zakupione produkty będzie można bezpłatnie odebrać w godzinach pracy księgarni.

Współpraca z PWN rozszerzyła bazę punktów odbioru przesyłek. Dotychczas klienci sklepu internetowego mogli osobiście odbierać zamówione produkty jedynie w 4 punktach w Warszawie i w 1 w Piasecznie. Księgarnia nie rezygnuje ze standardowych form dostarczania przesyłek (czyli kurier, Poczta Polska, Paczkomat czy Paczka w Ruchu).

"Odbiór osobisty to wśród naszych klientów najbardziej lubiana forma dostawy" - mówi Anna Bogdańska, prezes zarządu Merlin.pl. - "Księgarnie PWN charakteryzują się bardzo dobrą lokalizacją i duża popularnością. Dzięki tej współpracy sieć odbioru osobistego naszych przesyłek powiększyła się o jedne z najlepiej zlokalizowanych punktów w największych miastach w Polsce."

Przy odbiorze przesyłki wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty i numer zamówienia. We wszystkich punktach istnieje możliwość skorzystania z karty płatniczej. W księgarniach PWN nie będą przyjmowane zwroty i reklamacje.

W 2009 roku Merlin.pl, jeden z najstarszych i największych polskich sklepów internetowych, osiągnął około 101 mln złotych przychodów ze sprzedaży.