Konsulting e-marketingowy od OS3 multimedia

W strukturze agencji interaktywnej OS3 multimedia wyodrębniono dział konsultingu na czele którego, jako Strategy Director, stanął Piotr Szymanek.

Stworzenie w OS3 multimedia oddzielnego zespołu specjalizującego się w konsultingu e-marketingowym to realizacja planów rozwoju agencji w kierunku strategicznego doradztwa marketingowego. Nasi klienci otrzymują nie tylko użyteczne i atrakcyjne wizualnie dla użytkowników rozwiązania on-line, ale przede wszystkim zapewnienie realizacji założonych celów biznesowych - mówi Marcin Maj, Dyrektor Zarządzający OS3 multimedia.

Dział konsultingu zapewnić ma usługi doradcze dla obecnych oraz nowych klientów agencji w zakresie planowania strategii oraz komunikacji, budowaniu produktów oraz marek on-line, architektury informacji i użyteczności. Planowany jest również rozwój usług badawczych w zakresie usability oraz marketingu.

Na czele nowego działu, jako Strategy Director, stanął Piotr Szymanek, posiadający sześcioletnie doświadczenie w branży interaktywnej zdobywane zarówno po stronie klienta, jak i w domu mediowym oraz agencji interaktywnej. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie działem konsultingu e-marketingowego obejmującego strategic plannerów, researcherów oraz architektów informacji.

Źródło: http://www.os3.pl