Konkurs British Council - ostatni dzwonek na zgłoszenie udziału

Już tylko dwa dni pozostały do zakończenia fazy zgłoszeniowej konkursu British Council. Najpóźniej do 13 sierpnia br. młodzi przedsiębiorcy z branży interaktywnej rozrywki i mediów mogą przesyłać swoje aplikacje do "International Young Interactive Entrepreneur".

International Young Interactive Entrepreneur to kolejna, szósta odsłona konkursu organizowanego przez British Council dla przedsiębiorców przemysłu twórczego. Tym razem organizatorzy postanowili uhonorować młodych przedsiębiorców działających w branży interaktywnej rozrywki i mediów, w tym twórców gier i multimediów, projektantów stron i serwisów internetowych, a także wydawców i specjalistów ds. marketingu związanych z branżą.

Udział w konkursie mogą wziąć osoby z polskim obywatelstwem, w wieku od 25 od 35 lat, biegle posługujące się językiem angielskim. Uczestnicy muszą być aktywni zawodowo w jednej lub kilku dziedzinach związanych z nowymi mediami (szczegóły na stronie konkursu).

Konkurs składa się z dwóch etapów: polskich eliminacji w Warszawie i międzynarodowego finału w Wielkiej Brytanii. W polskich eliminacjach z nadesłanych zgłoszeń profesjonalne jury wyłoni najlepszego młodego przedsiębiorcę / menedżera krajowej branży interaktywnej rozrywki i mediów, który będzie walczył o tytuł International Young Interactive Entrepreneur of the Year 2008 w międzynarodowym finale w Wielkiej Brytanii.

Oczywiście oprócz satysfakcji, przewidziano również bardziej przyziemne nagrody - finalista polskiego etapu wygra dwunastodniowy pobyt w Wielkiej Brytanii, podczas którego, w ramach międzynarodowych finałów, będzie ubiegał się o nagrodę pieniężną, stanowiącą równowartość 7 500 funtów.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie British Council. Warto zobaczyć.