Kolejny serwis społecznościowy dla profesjonalistów

Portal Wirtualnemedia.pl wystartował ze społecznościowym projektem "Cafe", którego celem jest skupianie profesjonalistów z szeroko pojętem branży medialno-komunikacyjnej.

Społecznościowy serwishttp://cafe.wirtualnemedia.pl adresowany jest do wszystkich interesujących się i pracujących w szeroko rozumianej sferze komunikacji: mediach tradycyjnych i elektronicznych, reklamie, marketingu, public relations, firmach badania rynku, telekomunikacji i kulturze.

Serwis oferuje użytkownikom tradycyjne usługi portali skupiających ludzi aktywnych zawodowo (jak np. GoldenLine.pl: 651 tys. użytkowników wg październikowego megapanelu PBI/Gemius oraz Profeo.pl) tj. możliwość zbudowania własnego profilu, dodanie zdjęcia oraz stworzenie galerii, zakładanie grup i prowadzenie w ich obrębie dyskusji, a w zapowiedziach także: opcję portfolio, w którym prezentować będzie można swoje materiały. Internauci skupieni w społeczności Cafe będą także otrzymywać liczne ofery pracy.

Kolejny serwis społecznościowy dla profesjonalistów

Cafe.wirtualnemedia.pl

Serwis znajduje się obecnie w wersji beta i wg stanu na dzień 27 grudnia 2008 r. ma ok. 900 użytkowników (ich liczba wraz z podziałem na województwa widoczna jest na mapce umieszczonej na stronie głównej).