Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Kolejne możliwości mTransferu

mBank wprowadził nową usługę umożliwiającą realizowanie płatności za zakupy dokonywane w sklepach internetowych bez podawania numeru karty płatniczej.

mTransfer to kolejna po eKarcie, dodatkowa forma płatności, jaką mBank zaoferował swoim klientom robiącym zakupy w internetowych sklepach. Obecnie za pośrednictwem mBanku można wybrać przelew z rachunku lub przelew z karty.

Realizacja zakupów za pośrednictwem mTransferu w sklepie internetowym rozpoczyna się od kliknięcia na specjalny link, który przekieruje klienta do części transakcyjnej mBanku. Pozwoli to na wykonanie przelewu z rachunku w mBanku na rachunek internetowego sklepu, bez konieczności podawania numeru karty kredytowej, czy wpisywania takich danych jak numer rachunku odbiorcy, kwota przelewu.

Hasło, identyfikator i hasło jednorazowe niezbędne do dokonania transakcji (identycznie jak w przypadku innych transakcji przeprowadzanych w mBanku), przekazywane są przez klientów do mBanku przez Internet w formie zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL.