Kaznowski będzie odpowiadał za rozwój biznesowy Naszej Klasy

Dominik Kaznowski rozpoczął współpracę z serwisem społecznościowym Nasza-klasa.pl. Do końca października, Kaznowski był odpowiedzialny za strategię marek internetowych Agory. W Naszej Klasie zajmie się obszarem business development.

W ostatnim czasie Nasza Klasa Sp. z o.o. przeszła szereg zmian związanych z przebudową struktury organizacyjnej i nowym podziałem kompetencji, w wyniku których powstał autonomiczny dział handlowy. Kaznowski będzie pracował z tym działem nad rozwojem oferty biznesowej oraz będzie odpowiadał za nowe przedsięwzięcia biznesowe.

"Cieszymy się, że Dominik dołączył do naszego zespołu i w ramach działu handlowego będzie rozwijał portal od strony biznesowej" - mówi Tomasz Przybyłowicz, Pełnomocnik Zarządu ds. Sprzedaży w Naszej Klasie.

Dominik Kaznowski swoją decyzję o rozpoczęciu pracy dla portalu przedstawia w następujący sposób: "Nasza-klasa.pl odniosła olbrzymi sukces, nie tylko na rynku serwisów społecznościowych, ale na rynku internetowym w ogóle. To dobry moment, by przekuć to osiągnięcie także w sukces biznesowy. Wierzę, że w krótkim czasie uda się wprowadzić nową jakość w zakresie usług oferowanych partnerom biznesowym, reklamodawcom oraz samym użytkownikom."

Na czym będzie polegała Pana współpraca z serwisem Nasza-Klasa.pl? - odpowiada Dominik Kaznowski

Oczywiście na tym etapie trudno jednoznacznie wskazać konkretne projekty. Jednym z moich pierwszych zadań jest analiza możliwości portalu pod względem tworzenia nowych rozwiązań związanych z pojawieniem się nowych wpływów. Wiele pomysłów już od dłuższego czasu pozostaje na etapie koncepcji. Głównym wyzwaniem jest wskazanie priorytetów rozwojowych. Powinny one uwzględniać, poza wymiarem biznesowym kilka kluczowych aspektów jak choćby funkcjonalność, produkt reklamowy, przyjazny charakter dla użytkowników, etc.

Reasumując, będę odpowiadał za analizę biznesową, tworzenie specyfikacji wdrożeniowych uwzględniających powyższe uwarunkowania, wybór partnerów, szacowanie ryzyka, l terminy wdrożeń oraz nadzór na projektem. Nasza-Klasa dysponuje ogromnym potencjałem i jednym z najważniejszych moich zadań jest szukanie połączeń na monetyzację nowych funkcjonalności czy usług z interesem użytkowników, co w oczywisty sposób musi odbywać się, za zgodą i w porozumieniu z osobami odpowiadającymi za produkt. Tych obszarów jest tak wiele jak możliwości w sieci, rozpoczynając od wyszukiwania czy wideo a kończąc na kwestiach mobilnych, usług dodanych czy współpracy z partnerami biznesowymi.

Poniżej informacje o tym, czym zajmował się zawodowo Dominik Kaznowski w ciągu ostatnich kilku lat:

Dominik Kaznowski został prezesem spółki, w której głównym inwestorem jest Xevin Investments

Dominik Kaznowski odchodzi z Agory

Dominik Kaznowski nowym dyrektorem marketingu w Pionie Internet Agory

Aktualizacja: 13 grudnia 2008 12:22

Dodaliśmy wypowiedź Dominika Kaznowskiego.