Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Kanały tematyczne na Śledziku

Dotychczas użytkownicy Naszej Klasy mogli korzystać z opcji śledzenia znajomych lub znanych postaci mediów i kultury. Od poniedziałku na serwisie można śledzić kanały tematyczne.

Nowa funkcja w serwisie ma charakter testowy. Grupę serwisów publikujących na Śledziku tworzą nie tylko media ogólnotematyczne ale i serwisy wyspecjalizowane w określonym obszarze.

Kanały tematyczne prowadzone są przez Onet, Sport.pl, Money.pl, Filmweb, Plotek, Gadżetomania, Gry-online, Poradnik zdrowie, Urządzamy, Ekoblogia, Fotoblogia, HDTVmania, Dziennik Internautów i Polska Niezwykła.

"Katalog będzie w przyszłości rozszerzany o kolejne kanały tematyczne, a docelowo zostanie otwarty na wszystkich zainteresowanych partnerów. Obecna wersja katalogu będzie testowana przez 4 tygodnie. Po tym czasie podejmiemy decyzję dotyczącą zakresu rozszerzenia. W tej chwili budujemy listę serwisów zainteresowanych podjęciem współpracy w tym zakresie" - dodaje Dominik Kaznowski, Pełnomocnik Zarządu Spółki.

Kanały tematyczne na Śledziku

Głównym zadaniem nowej funkcji jest edukacja użytkowników w zakresie wykorzystania mikroblogów oraz urozmaicenie korzystania ze Śledzika.

Mikroblogi można wykorzystywać w bardzo różny sposób. Jednym z nich jest również wysyłanie newsów w skrótowej formie do zainteresowanych. W USA i Europie Zachodniej prowadzenie tego typu kanałów przez media jest już standardem. W Polsce idea mikroblogowania dopiero kiełkuje. Wprowadzenie Śledzika, na którego co tydzień Użytkownicy dodają milion nowych wpisów, zmieniło wiele w polskim Internecie. Cieszymy się, że dostrzegły to media dostarczające interesujący content i doszło do współpracy korzystnej dla naszych Użytkowników - mówi Joanna Gajewska, rzecznik Naszej Klasy.