K2 dla Raiffeisen Bank Polska

Agencja K2 uruchomiła serwis www.mobilnybank.pl, promujący aplikację VIP Mobile, umożliwiającą klientom Raiffeisen Bank Polska dostęp z urządzenia mobilnego do ich konta.

Przez www.mobilnybank.pl oprowadza interaktywny gospodarz, który, wchodząc w interakcję z elementami grafiki flaszowej i 3D, wprowadza odbiorców w szczegóły promowanych usług. W sekcji "Zobacz jak..." znajduje się zbiór interaktywnych lekcji, przedstawiających krok po kroku możliwości i główne funkcje aplikacji. Natomiast stworzone na potrzeby serwisu filmy video w sekcji "Korzyści" w oryginalny sposób przedstawiają korzyści, jakie daje aplikacja VIP Mobile, wykorzystywana w codziennych, życiowych sytuacjach.

"Mamy nadzieję, że strona mobilnybank.pl stanie się dla naszych obecnych jak i przyszłych Klientów pierwszym źródłem informacji o mobilnej bankowości. Serwis pełni w znacznym stopniu rolę edukacyjną" - mówi Mariusz Gliński, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej Raiffeisen Bank Polska SA. - "Pokazanie zalet serwisu VIP Mobile, jego intuicyjnego działania i najwyższego poziomu bezpieczeństwa mają zachęcić do pobrania i aktywowania aplikacji oraz przybliżyć działanie mobilnych aplikacji bankowych."

K2 dla Raiffeisen Bank Polska

Aplikacja VIP Mobile na telefony komórkowe i inne urządzenia mobilne pozwala na zarządzanie kontem bankowym bez konieczności korzystania z komputera. Aplikacja m.in. umożliwia sprawdzanie stanu konta, dokonywanie przelewów, aktywację karty kredytowej, otwieranie lokat.

www.mobilnybank.pl