Językowe audio i ebooki w Nexto.pl

Asortyment Nexto.pl powiększony został o niemiecko- i anglojęzyczne książki audio i e-booki przeznaczone dla osób chcących doskonalić umiejętności językowe.

Dzięki nawiązaniu współpracy z niemieckim sklepem Libri.de oraz brytyjskim wydawcą Summersdale Media na wirtualnych półkach firmy Nexto.pl specjalizującej się w sprzedaży publikacji cyfrowych znalazły się nowe tytuły pomocne z doskonaleniu umiejętności językowych. Jest to - wg zapewnień Bartłomieja Roszkowskiego prezesa zarządu NetPress Digital, właściciela Nexto.pl - kilka tysięcy książek pisanych w językach obcych.

Cyfrowe Centrum Językowe oferuje zarówno audio i ebooki w językach obcych jak i podręczniki i kursy językowe, które wyszukać można za pomocą wyszukiwarki gdzie określa się język, poziom zaawansowania oraz format (mp3, PDF).

Wprowadzenie do oferty kilku tysięcy tytułów obcojęzycznych to kolejny etap rozwoju Nexto.pl. Polacy coraz częściej wolą poszerzać umiejętności językowe inaczej, niż na tradycyjnych kursach - mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes zarządu NetPress Digital, właściciela Nexto.pl. - Słuchanie książek to idealne rozwiązanie również dla tych, którzy z różnych względów nie mają czasu na klasyczne formy nauki. Dlatego właśnie stworzyliśmy nasze Cyfrowe Centrum Językowe.

Wszystkie tytuły, oferowane na Nexto.pl i w sieci cyfrowych sklepów Nextranet.pl, dostępne są w postaci plików do ściągnięcia na komputer.

Źródło: http://media.netpr.pl