Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Jest polska wersja YouTube

Google uruchomiło polskojęzyczną wersję serwisu YouTube.

Przypuszczenia o tym, że pojawią się wersje narodowe YouTube pojawiły się kilka dni temu. Pisaliśmy o nich wczoraj w newsie "YouTube chce pozyskać Europę". Jednak nie przypuszczaliśmy, że polska wersja językowa pojawi się tak szybko.

W tym samym czasie co wersja dla Polski pojawiły się edycje w językach francuskim, włoskim, japońskim, portugalskim i holenderskim. Zawartość nowych YouTube ma być przygotowywana zgodnie ze specyfiką kulturową danego kraju, stąd np. serwis w języku angielskim jest dostępny w oddzielnych edycjach dla Irlandii, Wielkiej Brytanii i USA. Z kolei wersja portugalskojęzyczna została przygotowana z myślą o Brazylii.

YouTube.com był według marcowego badania Megapanel PBI/Gemius 10 najpopularniejszą witryną w Polsce z 4 mln użytkowników (real users) i zasięgiem 29,9%.

http://pl.youtube.com