Ipla: kontynuacja zakulisowych transmisji on-line

Idea podglądania on-line bohaterów widowiska telewizyjnego na platformie ipla będzie kontyuowana. Po sukcesie "Jak oni śpiewają" zapowiadane są nowe projekty.

Pomysł firmy Redefine polegający na połączeniu telewizji z internetem i umożliwiający podpatrywanie on-line ulubionych gwiazd przed i po występach, a także zadawanie im pytań i tym samym współdecydowanie o przebiegu show będzie kontynuowany.

Interaktywne transmisje programu "Jak Oni Śpiewają" realizowane na platformie ipla, którą można bezpłatnie pobrać ze strony www.ipla.tv, obejrzało - wg statystyk Redefine - ponad 3 tysiące tysięce internautów. Finał show planowany jest na 6 grudnia.

Sukces projektu przekonał twórców do rozwijania go w nowych obszarach. Redefine oraz Telewizja Polsat zapowiadają, że teraz za pośrednictwem platformy ipla transmitowane będzie show "Piotr Bałtroczyk przedstawia", gdzie internauci będą mogli podglądać, jak kabarety szykują się do występów na scenie. Z kolei dla fanów sportu ipla szukuje transmisje meczów Plus Ligi - Polskiej Ligi Siatkówki.