Internet bezprzewodowy w Krynicy

W ramach realizacji inicjatywy 123internet pojawiły się kolejne punkty bezprzewodowego dostępu do Internetu. Nowe hot spoty powstały w Krynicy, gdzie odbywa się XIII Forum Ekonomiczne.

Jak zaznaczyli przedstawiciele inicjatywy, jest to największa tego typu instalacja w Polsce. Dzięki niej politycy, biznesmeni i dziennikarze, którzy przejechali na Forum, mogą bez opłat i ograniczeń korzystać z bezprzewodowego Internetu. Dostępnych jest około 30 punktów. Hot spoty znajdują się zarówno we wszystkich budynkach Forum jak i na zewnątrz.

Organizacja przedsięwzięcia jest efektem współpracy partnerów inicjatywy 123internet. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Intel. Firma Cisco dostarczyła sprzęt do zbudowania hot spotów, a IBM - notebooki dla tych z uczestników Forum, którzy nie zabrali do Krynicy własnych. Firma DRQ zapewniła wsparcie techniczne – całodobowy serwis oraz wsparcie techniczne dla użytkowników - uczestników Forum. Instalację bezprzewodową wykonała firma Xylab.

123internet.pl to inicjatywa mająca na celu utworzenie i utrzymanie bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu (WiFi) w najbardziej atrakcyjnych, chętnie odwiedzanych miejscach Polski.

Więcej informacji:

http://123internet.pl