Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Internet Standard przygotowuje ranking i katalog polskich firm internetowych

Redakcja serwisu Internet Standard we współpracy z firmą Info Veriti Polska przygotowuje raport podsumowujący ubiegły rok w polskiej branży internetowej (media internetowe, sklepy online, agencje e-marketingu i in.). Zgłoś swoją firmę do pierwszego w historii rankingu polskiego e-biznesu i branżowej bazy firm!

Internet Standard przygotowuje ranking i katalog polskich firm internetowych

Raport Internet 2k10 będzie się składał z dwóch głównych rozdziałów. W pierwszej części znajdzie się pierwszy w historii ranking polskiego e-biznesu na podstawie wyników finansowych firm z branży. Ranking tworzony jest na wzór zestawienia TOP 200 przygotowywanego od kilkunastu lat przez redakcję magazynu Computerworld. Wysoką jakość i wiarygodność rankingu gwarantuje partner merytoryczny raportu - firma Info Veriti Polska, największy dostawca informacji gospodarczej w Polsce.

Druga część raportu to katalog z wizytówkami polskich firm internetowych. Każda firma z branży może bezpłatnie umieścić w naszym raporcie swoje dane kontaktowe i informacje o działalności. Istnieje także możliwość przeniesienia wizytówki do przygotowywanej przez nas internetowej Bazy Firm, która stanie się integralną częścią serwisu InternetStandard.pl.

Obecność w naszej publikacji to świetna możliwość promocji firmy i oferowanych usług, dlatego też gorąco zachęcamy do wypełnienia i odesłania załączonego formularza. Raport Internet 2k10 stanie się prawdopodobnie podstawowym zródłem informacji branżowych dla osób i firm związanych z rynkiem internetowym w Polsce.

Ankiety można przesyłać do 12 maja 2010 r. na adres podany w pliku XLS. Każda firma, która wypełni i odeśle w podanym terminie kompletną ankietę (z wynikami finansowymi), otrzyma 20% zniżki na uczestnictwo w Konferencji Internet 2k10. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Raport Internet 2k10 zostanie opublikowany 14-15 czerwca 2010 r. w serwisie InternetStandard.pl.

Pobierz ankietę do Raportu Internet 2k10 (plik XLS)

Zapoznaj się z możliwościami promocji w Raporcie Internet 2k10