Internet Standard przygotowuje ranking i katalog polskich firm internetowych

Redakcja serwisu Internet Standard we współpracy z firmą Info Veriti Polska przygotowuje raport podsumowujący ubiegły rok w polskiej branży internetowej (media internetowe, sklepy online, agencje e-marketingu i in.). Zgłoś swoją firmę do pierwszego w historii rankingu polskiego e-biznesu i branżowej bazy firm!

Internet Standard przygotowuje ranking i katalog polskich firm internetowych

Raport Internet 2k10 będzie się składał z dwóch głównych rozdziałów. W pierwszej części znajdzie się pierwszy w historii ranking polskiego e-biznesu na podstawie wyników finansowych firm z branży. Ranking tworzony jest na wzór zestawienia TOP 200 przygotowywanego od kilkunastu lat przez redakcję magazynu Computerworld. Wysoką jakość i wiarygodność rankingu gwarantuje partner merytoryczny raportu - firma Info Veriti Polska, największy dostawca informacji gospodarczej w Polsce.

Druga część raportu to katalog z wizytówkami polskich firm internetowych. Każda firma z branży może bezpłatnie umieścić w naszym raporcie swoje dane kontaktowe i informacje o działalności. Istnieje także możliwość przeniesienia wizytówki do przygotowywanej przez nas internetowej Bazy Firm, która stanie się integralną częścią serwisu InternetStandard.pl.

Obecność w naszej publikacji to świetna możliwość promocji firmy i oferowanych usług, dlatego też gorąco zachęcamy do wypełnienia i odesłania załączonego formularza. Raport Internet 2k10 stanie się prawdopodobnie podstawowym zródłem informacji branżowych dla osób i firm związanych z rynkiem internetowym w Polsce.

Ankiety można przesyłać do 12 maja 2010 r. na adres podany w pliku XLS. Każda firma, która wypełni i odeśle w podanym terminie kompletną ankietę (z wynikami finansowymi), otrzyma 20% zniżki na uczestnictwo w Konferencji Internet 2k10. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Raport Internet 2k10 zostanie opublikowany 14-15 czerwca 2010 r. w serwisie InternetStandard.pl.

Pobierz ankietę do Raportu Internet 2k10 (plik XLS)

Zapoznaj się z możliwościami promocji w Raporcie Internet 2k10