Internet CEE- konferencja nt. internetu w Europie Środkowo-Wschodniej

Konferencja "Internet CEE", organizowana przez Gemius SA i pod patronatem IAB, w dniach 20-21 listopada skupi w Warszawie branżę internetową z Europy Środkowo-Wschodniej. Wśród uczestników zarówno międzynarodowi gracze, jak i lokalni liderzy z poszczególnych krajów.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Ariel Eckstein, Vice-President Business Expansion AOL Europe (Wielka Brytania) oraz Clara Llamas, Business Planner Trader Media East (Francja), którzy będą mówić o ekspansji na rynki środkowo-wschodniej Europy.

Pozostali prelegenci będą opowiadać o specyfice poszczególnych rynków CEE w oparciu o dane porównawcze oraz case studies. Reprezentować będą takie kraje i regiony, jak Polska, Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia, Bałkany, Słowenia, Węgry, Rumunia, Ukraina, Rosja.

Program konferencji podzielony został na cztery bloki tematyczne: "Jak robić biznes w CEE", "Co wiemy o internecie w CEE", "E-commerce w CEE" oraz "E-marketing w CEE". Wieczorem pierwszego dnia planowana jest także impreza towarzysząca mająca być okazją do nieformalnej dyskusji.

Wśród uczestników wydarzenia, którzy dotychczas zgłosili chęć udziału, są m.in. firmy prowadzące sprzedaż i marketing przez internet, agencje interaktywne i domy mediowe oraz inwestorzy zainteresowani regionem CEE.

Na konferencję "Internet CEE" można rejestrować się na stroniehttp://www.internetcee.com .

Internet Standard jest patronem medialnym konferencji.