Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Interia interweniuje z Polsatem

Krakowski portal wszedł w kolejny alians z telewizją Polsat. W ramach podpisanej umowy do grupy działów informacyjnych Interii dołączył serwis znanego programu Interwencja. Wygląda na to, że Interia zamierza zacieśniać współpracę z Polsatem, który swoich treści dostarcza również Wirtualnej Polsce.

Na stronach nowo otwartego serwisu Interwencja.interia.pl prezentowane są efekty pracy dziennikarzy: głównie reportaże i treści wideo z programu.

Serwis zapewnia dostęp zarówno do materiałów z bieżącego wydania, jak i do archiwum poprzednich odcinków. Dodatkowo, znajdziemy tam także sprawozdania z akcji prowadzonych przez dziennikarzy programu i zwiastuny nowych odcinków. Użytkownicy otrzymali również możliwość wypowiadania się na forum.

Interwencje w Interii to efekt podpisania kolejnej umowy z Polsatem. Przypomnijmy, że dotychczas krakowski portal zawarł już 4 programowe alianse (serwis Idol, program Kuby Wojewódzkiego, Pierwsza miłość oraz Samo życie).

O współpracę z Polsatem ubiega się również Wirtualna Polska, która prowadzi m.in. serwis programu autorskiego Tomasza Lisa "Co z tą Polską?". Niewykluczone, że dojdzie do silnej rywalizacji między portalami.