Interia interweniuje z Polsatem

Krakowski portal wszedł w kolejny alians z telewizją Polsat. W ramach podpisanej umowy do grupy działów informacyjnych Interii dołączył serwis znanego programu Interwencja. Wygląda na to, że Interia zamierza zacieśniać współpracę z Polsatem, który swoich treści dostarcza również Wirtualnej Polsce.

Na stronach nowo otwartego serwisu Interwencja.interia.pl prezentowane są efekty pracy dziennikarzy: głównie reportaże i treści wideo z programu.

Serwis zapewnia dostęp zarówno do materiałów z bieżącego wydania, jak i do archiwum poprzednich odcinków. Dodatkowo, znajdziemy tam także sprawozdania z akcji prowadzonych przez dziennikarzy programu i zwiastuny nowych odcinków. Użytkownicy otrzymali również możliwość wypowiadania się na forum.

Interwencje w Interii to efekt podpisania kolejnej umowy z Polsatem. Przypomnijmy, że dotychczas krakowski portal zawarł już 4 programowe alianse (serwis Idol, program Kuby Wojewódzkiego, Pierwsza miłość oraz Samo życie).

O współpracę z Polsatem ubiega się również Wirtualna Polska, która prowadzi m.in. serwis programu autorskiego Tomasza Lisa "Co z tą Polską?". Niewykluczone, że dojdzie do silnej rywalizacji między portalami.