Imagine Cup 2011 odbędzie się w Nowym Jorku

Kolejna edycja konkursu Microsoftu odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Studentów z całego świata gościć będzie Nowy Jork.

Podczas uroczystości wręczenia nagród tegorocznej edycji w Operze Narodowej nastąpiło przekazanie flagi konkursu przez wicepremiera Waldemara Pawlaka przedstawicielom amerykańskiej administracji. Odtworzono również specjalne przemówienie Michelle Obamy, która zachęcała do udziału w kolejnym konkursie. Ruszyła już rejestracja do Imagine Cup 2011. Więcej informacji: http://imaginecup.com/

Microsoft Imagine Cup 2010 - poznaliśmy zwycięzców

Wśród laureatów głównych kategorii zabrakło Polaków, ale nasze drużyny nie wróciły z pustymi rękami. Zwycięzców ogłoszono na wieczornej gali 8 lipca. Gospodarzem tegorocznej edycji była Warszawa.

Ogromny entuzjazm zgromadzonych na sali uczestników wzbudziła informacja, że każdy z uczestników edycji 2010 otrzyma Windows Phone 7, jak tylko będzie dostępny w poszczególnych krajach oraz, że każdy uczestnik uzyska dostęp do programu BizPark, a w nim możliwości korzystania z oprogramowania i technologii Microsoft oraz globalnej sieci kontaktów, także z inwestorami.

Zapis wideo z finałowej ceremonii: http://www.studiosevent.com/imaginecup2010/