Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Imagine Cup 2011 odbędzie się w Nowym Jorku

Kolejna edycja konkursu Microsoftu odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Studentów z całego świata gościć będzie Nowy Jork.

Podczas uroczystości wręczenia nagród tegorocznej edycji w Operze Narodowej nastąpiło przekazanie flagi konkursu przez wicepremiera Waldemara Pawlaka przedstawicielom amerykańskiej administracji. Odtworzono również specjalne przemówienie Michelle Obamy, która zachęcała do udziału w kolejnym konkursie. Ruszyła już rejestracja do Imagine Cup 2011. Więcej informacji: http://imaginecup.com/

Microsoft Imagine Cup 2010 - poznaliśmy zwycięzców

Wśród laureatów głównych kategorii zabrakło Polaków, ale nasze drużyny nie wróciły z pustymi rękami. Zwycięzców ogłoszono na wieczornej gali 8 lipca. Gospodarzem tegorocznej edycji była Warszawa.

Ogromny entuzjazm zgromadzonych na sali uczestników wzbudziła informacja, że każdy z uczestników edycji 2010 otrzyma Windows Phone 7, jak tylko będzie dostępny w poszczególnych krajach oraz, że każdy uczestnik uzyska dostęp do programu BizPark, a w nim możliwości korzystania z oprogramowania i technologii Microsoft oraz globalnej sieci kontaktów, także z inwestorami.

Zapis wideo z finałowej ceremonii: http://www.studiosevent.com/imaginecup2010/