INTERNET CEE - konferencja na temat internetu w Europie Środkowo-Wschodniej

20 i 21 listopada odbędzie się konferencja INTERNET CEE, pierwsze międzynarodowa wydarzenie na temat internetu w Europie Środkowo-Wschodniej. W jednym miejscu spotkają się najwięksi gracze rynku internetowego od Rosji po Węgry. Organizatorem konferencji jest firma Gemius S.A. Patronat medialny objął m.in. Internet Standard.

Na konferencji INTERNET CEE wystąpią m.in.:

- Felix Muchnik, prezes zarządu Softkey, największego w Rosji sklepu internetowego specjalizującego się w dystrybucji sprzętu komputerowego.

- Ariel Eckstein, Vice president business expansion AOL Europe (Wielka Brytania)

- Clara Llamas, Business planner Trader Media East (Francja).

Konferencja INTERNET CEE stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie przedsiębiorców zwiększeniem wartości swoich firm poprzez ekspansję na dynamicznie rozwijające się rynki Europy Środowo-Wschodniej. Konferencja skierowana jest do firm z całego regionu, prowadzona będzie w dwóch językach: angielskim i polskim.

Program wydarzenia podzielony został na cztery bloki tematyczne: "Jak robić biznes w CEE", "Co wiemy o internecie w CEE", "E-commerce w CEE" oraz "E-marketing w CEE"

Pomysłodawcą i organizatorem INTERNET CEE jest firma Gemius SA (www.gemius.pl), zajmująca się badaniami internetu w Europie Środowo-Wschodniej.

Patronat nad wydarzeniem objęło Interactive Advertising Bureau Polska(IAB). Patronami medialnymi są: Internet Standard, Gazeta.pl, Onet.pl, INTERIA.pl, Wirtualna Polska, Mediarun.pl, Marketing w Praktyce, .

Więcej szczegółów na stronie http://www.internetcee.com