Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Hutchinson kupuje Andalę

Holding Hutchinson Whampoa z Hongkongu kupił od holdingu Tiscali 51 procentowy pakiet we włoskim konsorcjum Andala, które zamierza ubiegać się o jedną z pięciu koncesji na telefonię trzeciej generacji UMTS we Włoszech.

Canning Fok, dyrektor Hutchinson Whampoa, jest pewny, że uzyskanie licencji nie będzie dla nowo połączonych firm problemem. „Włoski rynek ma naszym zdaniem wielki potencjał i jesteśmy przekonani, że z tak silnymi partnerami wchodzącymi w skład konsorcjum uzyskamy licencję”. Uzyskanie włoskiej licencji na UMTS będzie dla Hutchinson Whampoa niejako sprawdzianem, gdyż należąca do miliardera Li Ka-shinga firma zamierza starać się wspólnie z holenderskim operatorem narodowym KPN i japońskim telekomem NTT DoCoMo o licencje na UTMS w innych krajach europejskich.