Honki dla Grupy Kreisel

Agencja Interaktywna Honki Multimedia zakończyła właśnie duży projekt korporacyjny - międzynarodowy serwis internetowy Grupy Kreisel. Agencja została wybrana spośród silnej konkurencji firm austriackich i niemieckich w przetargu, który rozstrzygała niemiecka centrala koncernu Fixit Holding, drugiego co do wielkości koncernu budowlanego w Europie (należy do niego ponad 60 firm z 18 krajów).

Nowy serwis internetowy Kreisel (www.kreisel.pl), nowa prezentacja multimedialna tej firmy oraz 5 serwisów spółek należących do Grupy Kreisel - to łącznie jeden wielki projekt realizowany przez Honki Multimedia i zakończony na początku czerwca. Celem projektu było zapewnienie międzynarodowej jednolitości wszystkich serwisów internetowych Grupy Kreisel. Zamierzeniem firmy było także usystematyzowanie oferty 6 spółek, skatalogowanie jej i zamieszczenie online.

W ramach projektu Honki Multimedia wykonała na początku roku 2008 serwis internetowy Kreisel Polska, będący podstawą projektu. Następnie zostały wykonane serwisy dla spółek w Rosji, na Ukrainie, na Białorusi i na Litwie. Prawdopodobnie do końca roku modernizacji poddany zostanie także serwis spółki Kreisel Niemcy. Do zarządzania treścią serwisu internetowego wdrożono program Honki Page Editor 3.0. Strona graficzna zgodna z CI Kreisel była gotowa już w lutym, ale najważniejszą częścią projektu było przenoszenie bogatej dokumentacji i danych ze starych serwisów.

"Zdobycie tego dużego międzynarodowego zamówienia jest pierwszym krokiem w strategii ekspansji na rynki zagraniczne, którą zaplanowaliśmy na najbliższe lata" - podsumowuje Marcin Rząca, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Honki Multimedia.

Agencja Interaktywna Honki Multimedia działa od 2001 roku. Do grona klientów agencji należą miedzy innymi: TV Polsat, US Pharmacia, BRE Bank czy Balma SA.