Grupa Pracuj partnerem Money.pl

Grupa Pracuj nawiązała współpracę z portalem Money.pl. Od początku grudnia na Praca.money.pl będą publikowane oferty z serwisu Pracuj.pl oraz serwisów branżowych skupionych pod marką Jobs4.pl.

Dzięki umowie z Grupą Pracuj baza ofert na Praca.money.pl powiększy się o kilkanaście tysięcy pozycji. "Zarówno oferty umieszczone na Pracuj.pl, jak i w serwisach branżowych Jobs4.pl skierowane są do specjalistów i menedżerów, czyli również do grupy docelowej Money.pl" - mówi Maciej Noga, dyrektor marketingu w Grupie Pracuj.

W wyszukiwarce ogłoszenia z Pracuj.pl oraz serwisów Jobs4finance.pl, Jobs4It.pl, Jobs4sales.pl oznaczone będą ich własnym logo. Dodatkowo, oferty pracy pochodzące z Jobs4.pl zostaną wyróżnione w kategoriach jak np. sprzedaż, finanse/ekonomia itd.

"Zamierzamy niebawem rozszerzyć współpracę o kolejne elementy zapewniające nowe funkcjonalności dla użytkowników zarówno Money.pl, jak i Pracuj.pl" - komentuje Tomasz Pudlis, dyrektor reklamy Money.pl.

Money.pl to jeden z najpopularniejszych portali finansowych w polskim internecie. Miesięcznie odwiedza go ponad 2 miliony realnych użytkowników (Dane: Megapanel PBI/Gemius, IX 2008). Dla porównania, na serwis Bankier.pl wchodzi miesięcznie ok 1,4 mln użytkowników.